AFAD İLLER YARIŞIYOR PROJE YARIŞMASI - 15 Kasım 2021

AFAD İLLER YARIŞIYOR PROJE YARIŞMASI

AFAD İller Yarışıyor Projesi kapsamında; Valilik, İl Afet ve Acil Durum Müdürlükleri, Üniversiteler, Belediyeler, STK'lar ve Özel Sektörün gerçekleştirecekleri afetlere hazırlık, planlama, risk azaltma, eğitim, gönüllülük  ve diğer konularda vatandaşlarımızın can ve mal kaybını azaltan, koruyan, normal hayatı sürdürülebilir kılan, farkındalık oluşturan ve örnek olabilecek projelerin teşvik edilmesi planlanmaktadır.

AFAD İller Yarışıyor Proje Yarışması kapsamında; Valilik, İl Afet ve Acil Durum Müdürlükleri, Üniversiteler, Belediyeler, STK’lar ve Özel Sektörün gerçekleştirecekleri afetlere hazırlık, planlama, risk azaltma, eğitim, gönüllülük ve diğer konularda vatandaşlarımızın can ve mal kaybını azaltan, koruyan, normal hayatı sürdürülebilir kılan, farkındalık oluşturan ve örnek olabilecek projelerin teşvik edilmesi planlanmaktadır.

Son Başvuru Tarihi: 20 Aralık 2021

Tamamlanan ve devam eden projeler kabul edilecektir.

Proje Değerlendirme Kurulunca başarılı bulunan projelerden; ilk üçe başarı ödülü, ikinci üçe mansiyon verilecek, ayrıca her İl’e ait projelerden en az biri de yapılması planlanan ödül töreninde sergilenecektir.

Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları, Özel Sektör ve Belediyelere ilgili Valilik tarafından duyuru yapılacak, projelere ait toplanan bilgi ve belgeler Valilik bilgisi dahilinde Başkanlığımıza gönderilecektir.

Yazımız ekinde bulunan proje formu doldurulduktan sonra veriyonetimicg@afad.gov.tr mail adresine iletilmesi önem arz etmektedir.

EK:

Proje Formu

Diğer Duyurular
İLETİŞİM
0(384) 213 10 36
ÇAĞRI MERKEZİ
Adres:
Musapaşa Mh, 50200 Nevşehir Merkez/Nevşehir
Faks:
0(384) 213 23 85