NTSO Haberler
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası ve Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası; Kayseri Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen İç Anadolu Bölgesi Oda/Borsa İstişare Toplantısına katıldı.
TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Ankara’da temaslarına devam eden NTSO Başkanı Parmaksız, Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve beraberindeki heyeti kabul ettiler.
NTSO Yönetim Kurulu Başkanı ve GTİ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız Trakya’da düzenlenen bir dizi ziyaret ve etkinliklere katıldı.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, NTSO ve GTİ AŞ.Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ile birlikte önce Mersin'de Narenciye Festivali’'ne ardından da Milas'ta Zeytin Hasatı Şenliği’ne katıldılar.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası himayesinde, TOBB Nevşehir Genç Girişimciler Kurulu tarafından Ahiler Kalkınma Ajansı’nın da desteğiyle “Yeni Nesil Patronlar – Ailede Birlik İşletmede Sürdürülebilirlik” konulu panel düzenlendi. Kapadokya Lodge Otel’de dü
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Ziraat Bankası Aksaray Bölge Yöneticisi Recep Özdemir, Aksaray Bölge Müdürü Korcan Şahin, Nevşehir Merkez Şube Müdürü Ömer Çay ve Nevşehir Sanayi Şube Müdürü Yusuf Ünsal’ı NTSO da
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı üyelerin 2019/2 dönemi aidat ödemeleri için ayrılan süre 31.10.2019 Perşembe mesai bitiminde sona eriyor.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteğiyle düzenlenen 10. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX), ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.
İLETİŞİM
0(384) 213 10 36
ÇAĞRI MERKEZİ
Adres:
Musapaşa Mh, 50200 Nevşehir Merkez/Nevşehir
Faks:
0(384) 213 23 85