NTSO Haberler
Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda TYT puan türünde Türkiye 1. olan Hüseyin Kağan Özdemir, ailesi ile birlikte Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Kurban Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.
Mesleki eğitim yeni teknolojilerin gelişmesiyle tüm dünyada giderek önem kazanmaya ve hak ettiği değeri görmeye başlıyor. Ülkemizin önemli yaralarından biri olan mesleki eğitimin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin Millî Eğitim Bakanlığımız ile hazır
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Nevşehir E Tipi Ceza İnfaz Kurumu Heyeti, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkan Parmaksız Nevşehir’in il oluşunun 66.’ncı yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
İLETİŞİM
0(384) 213 10 36
ÇAĞRI MERKEZİ
Adres:
Musapaşa Mh, 50200 Nevşehir Merkez/Nevşehir
Faks:
0(384) 213 23 85