NTSO Haberler
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı yayınladığı mesaj ile kutladı.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından tanıtımı yapılan Nefes Kredisi hakkında açıklamalarda bulundu. Parmaksız:
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız “Küçük İşletme Can Suyu Kredisi” ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız; 100'üncü yılında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı yayınladı.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız yaptığı açıklamada; “Cumhurbaşkanımızın da işaret ettiği gibi, bizler de iş dünyası olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. İş dünyamızın sorunlarına çözüm bulmaya ve öneri
NTSO ve NTB Tarafından Nevşehir Belediyesi Aracılığıyla 400 Aileye Alışveriş Çeki Dağıtıldı
NTSO ve NTB Tarafından Vefa Sosyal Destek Projesi Kapsamında Gıda Yardım Paketleri Dağıtıldı
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, 365 Oda / Borsa Yönetim Kurulu Başkanının katılımı ile video konferans aracılığıyla top
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız yaptığı açıklamada; TOBB Yönetim Kurulu’nun karşılık bulan talepleri hakkında bilgiler veren Başkan Parmaksız, “Oda ve Borsalar olarak bu zor günlerin atlatılmasında üzerimize düşe
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İLETİŞİM
0(384) 213 10 36
ÇAĞRI MERKEZİ
Adres:
Musapaşa Mh, 50200 Nevşehir Merkez/Nevşehir
Faks:
0(384) 213 23 85