NTSO Haberler
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız; Koronavirüs salgınının Türkiye'ye sıçramasının ardından alınacak tedbirleri görüşmek üzere Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanımız liderliğinde yapılan "Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm T
DUYURU 18 Mart 2020
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza gelen yazı ile Koronavirüs (COVID-19) isimli hastalığa karşı işyerlerinde üyelerimizce alınması gereken önlemler hakkında rapor hazırlandığı ifade edilmektedir.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferinin 105. Yıldönümü mesajı yayımladı.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, korona virüsü sebebiyle vatandaşların hassasiyetinden faydalanarak gıda, temizlik ve dezenfektan ürünlerinde spekülatif zam uygulayarak fırsatçılık yapmak isteyenlere müsaade edilm
Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Mohamed Rizvi Hassen ve Ticaret Müsteşarı Yoshitha Jayasuriya Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Parmaksız’ı Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki makamında ziyaret etti. G
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İdlib’de gerçekleşen hain saldırı sonrası toplumun tüm kesimleri gibi meslek örgütleri, sendika konfederasyonları, sivil toplum örgütleri ve Oda /Borsalarımız saldırıya tepkilerini göstermektedirler. Bütün milli meselelerde olduğu gibi bu konuda da milli
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, İdlib’te şehit düşen 33 askerimiz için taziye mesajı yayımladı.
NTSO ve GTİ AŞ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ile Genç Nevşehirliler Derneği Yönetimi tarafından Ankara'da yaşayan Nevşehirliler onuruna yemek programı düzenlendi.
Nevşehir Defterdarı ve beraberindeki heyet Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı vergi haftası nedeniyle ziyaret etti.
İLETİŞİM
0(384) 213 10 36
ÇAĞRI MERKEZİ
Adres:
Musapaşa Mh, 50200 Nevşehir Merkez/Nevşehir
Faks:
0(384) 213 23 85